Labdien!

Esam skola.lv komanda. Prieks, ka ienāci.

Vai arī Tu zini, kā tas ir - no sirds vēlēties, lai Tavam bērnam patīk iet uz skolu, jaunas zināšanas padodas viegli un bērns veiksmīgi apgūst visu jauno? Dažreiz šajā procesā kaut kas mēdz noiet greizi. Bērns jauno vielu līdz galam nesaprot. Dumpojas. Parādās nevēlēšanās iet uz skolu. Nerunājot nemaz par sekmēm - tās noteikti varētu būt labākas. Sliktākais šajā visā - veidojas sniega bumbas efekts - ja kaut kas nav saprotams tagad, tad pēc kāda laika robi zināšanās kļūst vēl lielāki. Diemžēl vecāki šādos gadījumos nav tie labākie padomdevēji un palīdzētāji. Pašiem skolas gadi jau kādu laiku ir aiz muguras un skolas programmas viela jau sen kā aizmirsusies. Tomēr tik ļoti gribās savam bērnam kaut kā palīdzēt...

Ko darīt? Kā tad īsti palīdzēt? Tev būtu vajadzīgs kompetents un pacietīgs profesionālis. Kur tādu dabūt? Vaicāt paziņām? Vaicāt draugiem un radiem? Labā ziņa - Latvijā ir daudz labu skolotāju. Kā jums satikties?

Tagad ne tik labā ziņa - sākas bērnu un skolotāju loģistikas process.  Bērniem ir pulciņi un dažādas nodarbības. Skolotājs, iespējams, ir otrā pilsētas malā un arī viņam ir saplānots laika grafiks. Kā tagad sakārtot šo jautājumu? Kurš pie kura brauks un kad?

Tas ir arī mūsu stāsts. Apmācību jomā strādājam kopš 1992. gada. Arī mūsu darbā ir telpas un laika robežas. Parasti klienti vēlas nodarbības otrā dienas pusē. Klases ir tik, cik tās fiziski ir. Skolotāju Rīgā arī. Diemžēl šo iemeslu dēļ resursi ir ierobežoti.

Un kādā saulainā vasaras dienā mums radās ideja, kā tomēr palīdzēt Latvijas skolēniem satikties ar skolotājiem sev visizdevīgākajā laikā un vietā - savās mājās. Digitālās tehnoloģijas mums palīdz nojaukt telpas un laika robežas. Tev vairāk nav jāuztraucas, kā bērnam paspēt uz nodarbību laikā, kur likt auto, kā palīdzēt skolēnam apgūt skolas programmu un nekavēt nodarbības, ja bērnam ir īslaicīgs mājas režīms.

Privātskolotāju online skola.lv lieliskā veidā mainīs Tava bērna un Tavu dzīvi! Un mēs no sirds tam ticam!

skola.lv komanda

Pirkumu grozs